SIX CHAIRS BOOKS – šiuolaikinio meno ir teorijos knygynas

Clap when you want to ! #5 su Ellen Tracy

FAIL AGAIN, FAIL BETTER

Balandžio 19 d., ketvirtadienį 18 val. šiuolaikinio meno ir teorijos knygynas Six chairs books kartu su Ellen Tracy kviečia į PENKTĄJĄ dukart per mėnesį vyksiančios atviros skaitymo grupės – „Clap when you want to!” sesiją. Šioje sesijoje – FAIL AGAIN,FAIL BETTER– kalbėsimės apie tai, kaip nesėkmės gali kurti pasipriešinimo praktikas. Atsisakant normatyvaus sėkmės supratimo, kiekvienas iš šių tekstų klausia, kas nutinka, kai mes džiaugsmingai užimame visuomėnėje negatyviai vertinamas bjauraus, nesėkmingo ir nepatrauklaus pozicijas, ir kaip tai veikia nusistovėjusias vertybes.

REGISTRACIJA IR SKAITINIAI: info@sixchairsbooks.lt; knygyno erdvė labai ankšta, tačiau, prireikus, galėsime rasti kitą patogią vietą KMN erdvėse.
Sesija vyks knygyne („Six chairs books” / Kauno Menininkų Namai/ V. Putvinskio g. 56, Kaunas) 18-20 val. Dalyvavimas nemokamas, pasirūpinsime karštais gėrimais.

Clap when you want to ! # 4 Atvira skaitymo grupė knygyne

Balandžio 5 d., ketvirtadienį, 18 val. šuolaikinio meno ir teorijos knygynas Six chairs books kviečia į KETVIRTĄJĄ  dukart per mėnesį vyksiančios atviros skaitymo grupės – Clap when you want to!” – sesiją, šį kartą su labai laukiama menininke Anastasia Sosunova

Šioje sesijoje – IT IS HARD TO TRUST EACH OTHER – bus daugiau nuoširdumo nei tiesos, o tekstai ir mes drauge su jais kalbėsime apie tikrovių susirėmimus: M. Sandovsky tekste „Letters to L: Paranoia and Visions” kritiškai apsvarstomi feministinei minčiai metami kaltinimai isterija ir nesukalbamumu; trumpoje rašytojo ir mąstytojo (Paul) Beatriz Preciado knygos „Testo Junkie: Sex, Drugs, and Biopolitics” ištraukoje siūloma žvelgti į lyties keitimą kaip daugialypumo plotmę, o filosofės ir feminizmo teoretikės Rosi Braidotti skyrelyje „Postmodern Feminism Nomadism“ pasakojama apie poliglotus, tapatybes bei svarstoma, kuo siejasi skirtumų pripažinimas ir artimumas. Tad, lieka tik pasikalbėti apie tai, kaip ir vėl patikėti, pasitikėti vieni kitais.

REGISTRACIJA IR SKAITINIAI: info@sixchairsbooks.lt; knygyno erdvė labai ankšta, tačiau, prireikus, galėsime rasti kitą patogią vietą KMN erdvėse. 

Sesija vyks knygyne („Six chairs books” / Kauno Menininkų Namai / V. Putvinskio g. 56, Kaunas) 18-20 val. Dalyvavimas nemokamas, pasirūpinsime karštais gėrimais. 

Žiburėlis: books night out / vegan on acid / filomino djs

Šių metų gruodžio 15 dieną, 19 val. Kauno menininkų namai ir knygynas „Six chairs books" maloniai kviečia į BOOKS NIGHT OUT – naujų šiuolaikinio meno leidinių išpardavimą ir kalėdinį žiburėlį, kurį lydės menininko Sauliaus Leonavičiaus ir Gabrielės Nemirskytės organizuojama psichodelinė „Vakarienė ant rūgščios žolės. Vegan on acid" ir šokiai su „Filomino DJ’s".

Daugiau informacijos pierenginį rasite čia.

MĖNULIO KLOUNAS, MĖNULIO GYVŪNAI: 3 PERŽIŪROS

TVARKARAŠTIS:

Lapkričio 6 d. 19:00

Lapkričio 20 d. 19:00

Gruodžio 4 d. 19:00


MĖNULIO KLOUNAS, MĖNULIO GYVŪNAI – iškart po ištisą šių metų rugpjūtį Teksaso valstijoje (JAV) siautusio uragano Harvey laiške rašė poetas CA Conrad. Kyla pagundų teigti, jog Harvey nuniokojo Teksaso žemes, išvargino ir išgąsdino vietos gyventojus, suardė vietos infrastruktūrą, tačiau – žvelgiant iš ekopoetinės perspektyvos (CA Conrad neretai žvalgosi būtent iš jos) – Harvey taip pat yra išvargintos ir sistemiškai išnaudojamos Žemės klyksmas. Per savo (Soma)tinės poezijos pratimus (arba Ritualus) ir fizinius susidūrimus su žmonėmis arba išlikusiais bei išnykusiais ne-žmogiškaisiais kitais Conradas bando „sukurti
ekstremalią dabartį"  arba, kaip tai suformuluotų Donna Haraway, „pasilikti bėdoje".  Drauge jie akcentuoja mokymąsi būti dabartyje, TIKROSE IR KONKREČIOSE VIETOSE, o ne „(...) tarp pragariškų arba dangiškų praeičių ir apokaliptiškų arba mesianistiškų ateičių, o mirtingoje tvertyje, įsipainiojus į neužbaigtų vietų, laikų, reikalų ir reikšmių konfigūracijų gausą".


Šios trys bendruomenę buriančios filmų peržiūros yra atviras kvietimas kalbėtis apie esamus ir galimus susipainiojimus tarp būtybių ir technologijų, kreivumų (angl. queerness) ir pasakojimų, žmogiškų ir ne-žmogiškų geidulių. Peržiūrų kompanionai bus pristatyti artimiausiu metu.

Daugiau informacijos apie peržiūras galite rasti ČIA.

IŠVYKSTAME. SVEIKI ATVYKĘ Į ANTROPOCENĄ.

Liepos 27-30 dienomis  "SIX CHAIRS BOOKS" stalą, knygas ir kitus padarus rasite gryname ore kino stovykloje "Sveiki atvykę į antropoceną".

Stovykla vyks Inovacijų slėnyje Antalieptėje, Zarasų rajone.

Programą rasite čia:

 http://bit.ly/2uhVaSu

ALL THIS IN THE SETTING OF BOOKS

s c b  r o d o:

Fabrizio Terrnaova Donna Haraway: Story Telling for Earthly Survival (2016)

gegužės 14 d., 13:00 GWK metu  (Laisvės al. 84b)

birželio 11 d., vieta ir laikas tikslinamas